Wersja rosyjska Wersja niemiecka Wersja angielska Wersja polska Powrót Strona główna
Aktualności
| 11 listopad 2019
Targi A+A 2019 za nami.
W dniach 5-8.11.2019 r. odbyła się kolejna edycja targów A+A w Dusseldorfie. W tej największej imprezie wystawienniczej branży BHP FILTER SERVICE uczestniczy już od 22 lat.
Tegoroczne wydarzenia zapisuje się jako rekordowe. Uczestniczyło w nim 2 121 wystawców z 67 krajów. Targi odwiedziło ponad 78 000 zwiedzających ze 137 krajów z całego świata.

Na stoisku FILTER SERVICE znajdującym się w hali 9 (w tym samym miejscu od  pięciu edycji) zwiedzający mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą przedsiębiorstwa obejmującą dużą gamę półmasek filtrujących, włóknin do filtracji suchej i mokrej, filtrów do półmasek wielokrotnego użycia oraz materiałów sorpcyjnych.
 
Uwagę zwiedzających, w szczególny sposób, wzbudzały nowości w postaci półmasek z dodatkowymi filtrami w klasie P2 oraz filtry serii ZI do półmasek firmy 3M.
 
 
Spółka FILTER SERVICE zorganizowała na swoim stoisku punkt pomiaru dopasowania półmasek filtrujących do twarzy użytkowników. Dzięki urządzeniu PortaCount zainteresowani mogli sprawdzić poziom dolegania półmasek do ich twarzy. Dla wielu z nich dużą niespodzianką było bardzo dobre dopasowanie półmasek bez zacisku nosowego serii SIMPLA. Duże wrażenie, w trakcie badań, robiły półmaski z dodatkowymi filtrami ze względu na łatwość oddychania i odczucie chłodu przy wdechu. Efekt ten został osiągnięty dzięki bardzo dużej powierzchni filtracji tych wyrobów oraz zastosowaniu w łącznikach filtrów z czaszą półmaski zaworów zwrotnych.
 
Wszystkim zwiedzającym serdecznie dziękujemy za odwiedzanie naszego stoiska. Jednocześnie zapraszamy do spotkania z nami w tracie targów SAWO, które odbędą się w kwietniu 2020 roku w Poznaniu oraz na kolejnej edycji targów A+A w 2021 roku.