Wersja rosyjska Wersja niemiecka Wersja angielska Wersja polska Powrót Strona główna
Aktualności
| 27 kwiecień 2018
TARGI SAWO 2018 za nami
W dniach 24-26.04.2018 r. miała miejsce kolejna edycja targów SAWO w Poznaniu
Tegoroczne targi były rekordowe pod względem ilości wystawców. Swoje produkty i usługi prezentowało niemal 260 przedsiębiorstw z Polski i z zagranicy.

Wśród wystawców nie zabrakło spółki FILTER SERVICE. Na stoisku umiejscowionym w hali 3 pod numerem 44 zwiedzający mogli zapoznać się z wyrobami przedsiębiorstwa.
 
Stoisko FILTER SERVICE zostało wyróżnione nagrodą Acanthus Aureus za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej. Wykonawcą nagrodzonego stoiska była firma EXPO-INSTAL ze Skórzewa pod Poznaniem, a autorem grafiki pan Kamil Zakrzewski z firmy AdTwinzz z Łodzi.
 
Premierę miała półmaska FS 20 V CU FFP2 R D, która wyposażona jest w dwa filtry zwiększające powierzchnię filtracji, co ma bezpośredni wpływ na obniżenie oporów oddychania. Zapewniają one także świeższe, chłodniejsze powietrze pod czaszą. Uzyskanie poczucia chłodniejszego powietrza jest efektem zainstalowania w półmasce zaworów zwrotnych, łączących filtry z czaszą. Powietrze wydychane nie dostaje się do filtrów, a wdychane, niezmieszane z ciepłym zużytym powietrzem, dostaje się do czaszy punktowo dzięki uchylaniu się membran w zaworach zwrotnych. Filtry zastosowane w półmaskach chronione są patentem i z tego powodu na rynku polskim podobne produkty są niemal niedostępne.  Produkt ten prezentowany był w nowościach targowych.
 
W trakcie wszystkich dni targowych zainteresowani stosowaniem półmasek filtrujących mogli sprawdzić swoje umiejętności w prawidłowym zakładaniu tego typu ochron. Za pomocą urządzenia PortaCount  można było dobrać odpowiedni model do danej twarzy. 
Tego typu badania możemy przeprowadzić także w Państwa zakładach pracy.  Użytkownicy półmasek, którzy mieli możliwość sprawdzenia dopasowania są zwykle bardziej świadomi i chętniej stosują dobrze dopasowane, skutecznie chroniące produkty. Przy dobrym dopasowaniu półmaski do twarzy użytkownika znika problem parowania ochron oczu.
 
Dużym zainteresowaniem cieszyły się także nowe materiały szkoleniowe, w których zwiedzający mogli znaleźć dokładne informacje dotyczące doboru i dopasowania wszystkich rodzajów półmasek filtrujących produkowanych przez FILTER SERVICE.
 
Dziękujemy zwiedzającym za odwiedzenie naszego stoiska.
Zapraszamy do kontaktu i dalszej współpracy.
Adam Jabłoński